LuSsii

Chwilami marzę o odpoczynku....

Chwilami marzę o odpoczynku, lecz chwilami jestem dumna z siebie ;D Taak. Jestem dumna z siebie. Dlaczego? już tłumaczę. Robię wiele rzeczy naraz. Biorę wiele prac dorywczych....na polu  Po co? Dla satysfakcji. Gdy się kładę wieczorem do łóżka, mogę być dumna sama z siebie, że tyle w ciągu dnia zrobiłam, że tak bardzo się napracowałam i że należy mi się odpoczynek. Nie lubię leżeć w łóżku przed telewizorem i się "byczyć". Lubie być aktywna. Nie pracuję byle gdzie za grosze, żeby przetrwać. Pewnie wiele osób z was tak pomyśli czytając to, lecz ja nie robię tego dla pieniędzy. Robię to żeby być zadowolona że nie przeleżałam całego dnia, że nie przechodziłam z kąta w kąt i że cały dzień poszedł na marne. Trzeba umieć cieszyć się dniem. Czasami mam dosyć....i chciałabym po prostu odpocząć, więc wtedy po prostu nie idę pracować, nie idę do dorywczej pracy, tylko po prostu godzinkę czy dwie leże i się nudzę, zwyczajnie, tak po prostu odpoczywam się "bycząc" i też jestem dumna z siebie, dlatego że odpoczywam ze zmęczenia, a nie dla tego że odpoczywam bo mi się nic nie chce i jestem pospolitym nygusem.

Zarobione pieniądze na polu.... wkładam do skarbonki synka, na co on je przeznaczy .....    Chciałby....

Oczywiście, może sobie kupić Kinder jajko... jedno na jakiś czas... umiar trzeba znać .....   zabawki? Jak najbardziej , niech sobie kupi, ale nie za wszystko.

 Buty ?


 Skarpetki ?

 Jakiekolwiek inne ubrania ?           Przecież to mama z tatą kupuje.... a nie za swoje pieniądze, które mam w skarbonce... Tak nam dziecko powiedziało....Więc, co nasze dziecko sobie kupi? Sam jeszcze nie wie. Ma dopiero 3 latka, więc na razie pieniążki będą leżały w skarbonce i za jakiś czas sobie coś większego kupi. 


Dzisiaj zrobiłam sobie dzień wolny....

 więc, odpoczywam ;Di się ....  relaksuję.Mąż za chwilę przyjedzie, po drodze kupi obiad, bo jak odpoczynek to odpoczynek, nie gotuję dzisiaj    . 


 Później pojedziemy na zakupy i odpoczywanie aktywnie czyli na..  
 rowerach...... :D